Ako utíšiť svoju myseľ a zlepšiť svoju intuíciu | #NM255
18:17

Ako utíšiť svoju myseľ a zlepšiť svoju intuíciu | #NM255

17.09.2020
Toto je vaša vrodená schopnosť prístupu k našej vyššej múdrosti. Dám ti 4 rôzne spôsoby, ako rozvíjať svoj vyšší zmysel a intuíciu. Je to nesmierne dôležité pre tvoje blaho, že začneš rozvíjať svoje vyššie zmysly a intuíciu. Používanie rozumu je jednou z tvojich najväčších schopností a darov!

Podcast Nastavenie mysle je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.