3 Kroky k majstrovstvu zákonu príťažlivosti peňazí | #NM229
13:59

3 Kroky k majstrovstvu zákonu príťažlivosti peňazí | #NM229

31.05.2020
Čo zaseješ, to si aj zožneš :)preto sa ťa pýtam, rozmýšľal si niekedy nad tým, čo vlastne zasievaš ohľadom peňazí? A prakticky všetkého, čo v živote robíš? Očakávaš peniaze vo svojom živote, ale stále ich nemáš rád za to, že ich nemáš dosť? Pretože takto presne od seba peniaze odpudzuješ!

Podcast Nastavenie mysle je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.