Ako vyriešiť všetky svoje problémy | #NM197
11:15

Ako vyriešiť všetky svoje problémy | #NM197

09.02.2020
Aj ty máš more problémov a nevieš ako ich riešiť? Možno je tvoj problém v tom, že si sa do nich zaľúbil a ani ich nechceš riešiť, pretože sa ti páči stále fňukať a byť tou obeťou, ktorá za nič nemôže. Či chceš ich riešiť?

Podcast Nastavenie mysle je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.