TOTO je dôvod prečo trpíš | #NM273
17:38

TOTO je dôvod prečo trpíš | #NM273

21.01.2021
Budha raz povedal: „Príčinou utrpenia je pripútanosť“ a to je samozrejme to, o čom hovorím v tejto epizóde. Vidím ľudí, ktorí sa roky hnevajú na ich minulé okolnosti, minulé vzťahy, stratené sny, stratu fyzického majetku a zoznam pokračuje. Poznáš to sám, je ľahké sa pripútať k veciam, ľuďom a myšlienkam okolo nás. Lenže nakoniec veľa z týchto vecí bude našim utrpením.

Podcast Nastavenie mysle je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.