Bojíš sa úspechu? | Nastavenie mysle #34
07:54

Bojíš sa úspechu? | Nastavenie mysle #34

15.07.2018
Je neskutočne ťažké si priznať, že si lenivý a preto sa radšej vyhováraš ... a nepriznáš si, že sa bojíš úspechu preto, lebo potom ti neostane nič iné len makať. Stáť si za svojim slovom a mať integritu - sám pred sebou. A to je to najťažšie. Stáť si za vlastným slovom.

Podcast Nastavenie mysle je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.