Zákon príťažlivosti peňazí v praxi | #NM228
14:27

Zákon príťažlivosti peňazí v praxi | #NM228

28.05.2020
Predstav si, že máš partnera, partnerku, a predstav si, že povieš partnerovi: "NIKDY nie si dosť! Nerobíš pre mňa dostatočne. Čo si pre mňa urobil naposledy? Nikdy tam nie si, keď ťa potrebujem!" Aký vzťah by ste mali, keby si sa takto správal ku svojej partnerke? A presne takto sa väčšina ľudí správa k peniazom...

Podcast Nastavenie mysle je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.