Ako prestať fajčiť | Nastavenie mysle #10
07:26

Ako prestať fajčiť | Nastavenie mysle #10

22.04.2018
Toto nie sú žiadne mojkacie rečičky o tom ako postupne a jemne prestať fajčiť, aby to nebolelo, aby sa to vlastne stalo samo od seba, a ja som "netrpel". Tu ti dávam iba tvrdú, surovú pravda bez pozlátka o tom, ako prestať fajčiť. Navždy.

Podcast Nastavenie mysle je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.