Nebuď sračka - prečo nikdy nič nedotiahneš do konca | #NM244
13:56

Nebuď sračka - prečo nikdy nič nedotiahneš do konca | #NM244

23.07.2020
Ak si ako väčšina ľudí, nie raz si sa spýtal sám seba, prečo je pre teba také ťažké niečo dotiahnuť do konca - nevzdať sa, či už v diéte, či chodiť do posilky, či pri pracovných aktivitách. Ak patríš do tejto skupiny, budeš milovať túto epizódu, pretože ti na to dám odpoveď.

Podcast Nastavenie mysle je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.