Ako zastaviť negatívne myšlienky | #NM268
13:07

Ako zastaviť negatívne myšlienky | #NM268

17.12.2020
Prechádzaš životom tak, že sa sám seba pýtaš, že či si dosť dobrá? Máš stále pocit, že robíš niečo zle? V tejto epizóde budeš počuť to, čo som už 1000-krát povedal, a to je to, že jediný prípad, keď nie si dosť dobrý je, keď sa s niekým porovnávaš. Porovnanie a nízka sebahodnota sú jedy a väčšinu z nás držia v pasci na celý život! Zbaviť sa týchto jedov je naozaj jednoduchá záležitosť.

Podcast Nastavenie mysle je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.