Ako odstrániť úzkosti, depresie a traumu za využitia sily mysle | #256
13:23

Ako odstrániť úzkosti, depresie a traumu za využitia sily mysle | #256

24.09.2020
Dá sa to odstrániť len silou mysle? Pretože ja viem, že veľa z vás sa trápi úzkosťami, možno depresiami, a nie len také, že mám depku, ale aj naozaj klinické depresie, a niektorí z vás sa trápia s traumami, ktoré sa im stali v minulosti....

Podcast Nastavenie mysle je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.