Prečo závidíš ostatným | Nastavene mysle #25
04:24

Prečo závidíš ostatným | Nastavene mysle #25

14.06.2018
Stále si len hovoríš, že ostatní majú toto, alebo hento, vždy im rodičia pomôžu, a ty nemáš nič, a musíš makať sám, lebo teba nezachráni nikto? Ver mi, toto nechceš. Oni budú neskôr fňukať, pretože nebudú mať žiadne životné skilly, a ty bude vedieť ako zvládnuť život!

Podcast Nastavenie mysle je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.