_naplno

_naplno

Technologický podcast dvoch zanietených fanúšikov.

Podcast _naplno je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (17 epizód)

22:09
  
07.03.2022

Apple Watch Series 7 a predošlé generácie

Aké sú Apple Watch Series 7? Pozreli sme sa spoločne na posledné Apple Watch a porovnali ich s predošlými generáciami. K tomu sme si ešte niečo povedali o chystanej marcovej Apple Keynote.
30:40
  
04.04.2021

Aprílová Apple keynote

Čo očakávame od najbližšej Apple keynote? Prekvapí nás Apple niečim? Aké novinky pravdepodobne prinesie?
31:45
  
03.03.2021

Rekapitulujeme po prvej desiatke

Čo máme nové počas karantény? Aké zaujímavosti na webe sme objavili? Čo očakávame v marcovej Apple Keynote? To všetko v 11. epizóde.
30:57
  
23.02.2021

Ktorý iPhone si kúpiť?

Premýšľate nad kúpou iPhonu? Neviete, ktorý si vybrať? - My vám odporučíme.
14:13
  
27.01.2021

Clubhouse - nová sociálna sieť

Zapadne táto sociálna sieť medzi sociálnych velikánov ako Facebook? Alebo je to len dočasný hype zalozený na nedostupnosti? A čo to vlastne ten Clubhouse je?
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.