
Bude horšie alebo lepšie? Odborníci sa nezhodujú v tom, aké dôsledky budú mať americké clá
Prečo Európa súhlasila so zvýšením ciel aj výdavkov na americký plyn či zbrane, a nezavádza žiadne protiopatrenia? Posilní colná dohoda spojenectvo USA a EÚ? A najmä - budú sa mať slovenskí zamestnanci automobiliek horšie ako doteraz?
V dnešnom podcaste Aktuality Nahlas odpovedajú Pavol Prepiak zo Zväzu automobilového priemyslu SR a analytik portálu Euractiv Radovan Geist.
Nahrával Peter Hanák.
Naše podcasty nájdete na webe Aktuality.sk v sekcii Podcasty, na Spotify, Apple Podcastoch, na Youtube a aj v iných podcastových aplikáciách. Odporúčame aj naše spoplatnené podcasty Mafiánsky štát a TELO, ktoré sú dostupné len na webe Aktualít po prihlásení sa do služby predplatného Aktuality Navyše.
Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.