Stanislav Gaj: ze spolumajitele CZC k propojování byznysu a umění
37:59

Stanislav Gaj: ze spolumajitele CZC k propojování byznysu a umění

26.11.2020
Pozvání do Na vlně podnikání přijal Stanislav Gaj. Stanislav byl čtvrtinový podílník a vysoce postavený manažer v eshopu s elektronikou CZC. Později se dostal k umění a nyní provozuje online galerii Toga, kde představuje dílo Olbrama Zoubka a dalších umělců. V rozhovoru uslyšíte nejen o e-commerce, ale i o světě kreativců a o propojování světa umění s byznysem. Dají emoce a umění přenést do online prostoru? Jak nakupovat umění? To a více se dozvíte v epizodě se Stanislavem Gajem.    V rozhovoru uslyšíte:  jaké byly začátky CZC.cz jak vypadal internetový byznys kolem roku 2005 jak byznysově funguje galerie a obchod s uměním o investování do umění

Podcast Na vlně podnikání je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: EKONOM
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.