#54 | Podcast špeciál (Prešovská Mapka | rozhovor v Sky Rádio)
25:55

#54 | Podcast špeciál (Prešovská Mapka | rozhovor v Sky Rádio)

16.02.2022

Tričko PREŠOVSKÁ MAPKA. Tričko, ktoré z diaľky pripomína akoby cievnu sústavu nášho mesta. Dodáva nám život a chuť preň tvoriť. Nájdete na ňom presne 48 tých najtypickejších prešovských miest. Nechýbajú tu pojmy, písané našou „prešovčinou“. Ako napríklad MNV, PEKAO, CINTIR, VEĽKÝ KOSCEL, DEKAEROHA či AMFIK. Pozrite sa na naše mesto tak, ako ho vidíme my. 

Staň sa pravým Prešovčanom. Lebo len ten nosí tričko PREŠOVSKÁ MAPKA. PS: Ak náhodou Prešovčan nie si, s týmto tričkom sa v našom meste už nikdy nestratíš. Sľubujeme!


Viac na www.donio.sk/presov


V tejto špeciálnej časti vám tiež prinesieme Jožov skvelý rozhovor v rannej šou SKY Rádia.


See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.

Podcast Na Trojici vo dvojici je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.