#60 | Andy Belej (hudobník)
48:17

#60 | Andy Belej (hudobník)

29.03.2022
Známy - neznámy hudobník, ktorý je na scéne viac ako 35 rokov. Syn opernej speváčky, divadelný korepetitor, jazz-soul spevák, hudobný pedagóg ktorý posledných 10 rokov spolu so Zuzkou Oráčovou tvorí hudobné duo Il Dueto. Vypočujte si zaujímavé rozprávanie prešovského hudobníka, ktorý vás prevedie jeho svetom vnímania hudby. Predstavujem vám Andyho Beleja.

See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.

Podcast Na Trojici vo dvojici je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.