#56 | Marek Namešpetra (bodybuilder | fitness tréner)
48:54

#56 | Marek Namešpetra (bodybuilder | fitness tréner)

01.03.2022
Cieľom každého z nás by malo byť, cítiť sa vo vlastnom tele dobre a užívať si život v zdravý. Lenže to chce občas premôcť sa a začať na sebe pracovať. Športovať, zdravo jesť, hýbať sa. Dnešný rozhovor vám predstaví človeka, ktorý vymenil teplo gauča za chladné nástroje na cvičenie, vďaka čomu dnes vyzerá veľmi dobre. Marek Namešpetra, bodybuilder.

See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.

Podcast Na Trojici vo dvojici je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.