#58 | Daniela Slančová (jazykovedkyňa)
47:27

#58 | Daniela Slančová (jazykovedkyňa)

15.03.2022
Slovenský jazyk náš každodenný. Milovaný aj nenávidený. Lámeme si na Tebe jazyk a pri niektorých tvaroch krútime očami. No si naša rodná reč. Ako Ťa len spoznať? S dnešnou hostkou, jazykovedkyňou, to možno bude jednoduchšie. Vypočujte si zaujímavé rozprávanie o tom čo je na našom jazyku krásne, ako súvisí volejbal so slovenčinou ale aj to, kto je jej vzor pekného prejavu. Daniela Slančová, jazykovedkyňa.

See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.

Podcast Na Trojici vo dvojici je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.