#55 | Ján Čerkala (sladovnícky majster pivovaru Šariš)
44:26

#55 | Ján Čerkala (sladovnícky majster pivovaru Šariš)

22.02.2022
Dnešný hosť bol jedným z najdlhšie slúžiacim sladovníckym majstrom na Slovensku a na čele jedného z najznámejších pivovarov Slovenka, pivovaru Šariš, stál dlhé desiatky rokov. Vypočujte si zaujímavé rozprávanie o pive, bez piva :) Stojí to za to. Ján Čerkala, sladovnícky majster.

See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.

Podcast Na Trojici vo dvojici je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.