#59 | Heliodor Macko (SEAK)
43:37

#59 | Heliodor Macko (SEAK)

22.03.2022
Počas svojej existencie priniesla prešovská firma SEAK na trh množstvo patentov a vylepšení s ktorými prichádzame do kontaktu v bežnom živote a častokrát o tom ani nemusíme vedieť. Z rozhovoru sa dozviete napríklad aj to ako vidia budúcnosť elektromobility, o vplyve osvetlenia na naše správanie, ale aj o inováciách z oddelenia vývoja. Heliodor Macko, SEAK Energetics

See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.

Podcast Na Trojici vo dvojici je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.