#52 | Lucia Ciglar (vedkyňa, molekulárna biologička)
42:20

#52 | Lucia Ciglar (vedkyňa, molekulárna biologička)

01.02.2022
Robiť vedu to nie je len tak. Znamená to byť hodiny a hodiny zatvorený v laboratóriu, skúmať čo skúmať mám, napísať o tom článok, neustále sa vzdelávať a pokračovať v práci s obrovskou dávkou pokory a kritického myslenia. Vypočujte si rozhovor s vedkyňou, molekulárnou biologičkou, ktorá vám ešte viac priblíži prácu skutočného vedca a ako sa dá skutočne fundovane odpovedať na absurdné otázky moderátora. Predstavujeme vám Luciu Ciglar. Príjemné počúvanie.

See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.

Podcast Na Trojici vo dvojici je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.