#64 | Andrea Sivaničová (sprievodkyňa mestom Prešov, bibliografka)
49:25

#64 | Andrea Sivaničová (sprievodkyňa mestom Prešov, bibliografka)

03.05.2022
Viete kto bol Oscar Berger, koľko sme mali v Prešove huštakov, alebo že všetky okná na dóme sv. Mikuláša sú iné? Spoznajte jednu z najznámejších sprievodkýň v našom meste a ponorte sa do jej rozprávania o Prešove. Spoznajte nielen to, čo všetko ju na ceste za sprevádzaním po meste stretlo, ako sa k tomu dostala a kde všade sprevádzala, ale aj to, ako sa dá len o jednej jedinej uličke v našom meste dlho a zaujímavo rozprávať. Andra Sivaničová, Objavovanie Prešova.

See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.

Podcast Na Trojici vo dvojici je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.