#65 | Ingrid Fabian (tanečná umelecká škola GRIMMY)
49:48

#65 | Ingrid Fabian (tanečná umelecká škola GRIMMY)

10.05.2022
Tanečná umelecká škola GRIMMY je v Prešove pojem, bez ktorého si život v meste nevieme predstaviť. Z nevinne vyzerajúceho voľnočasového krúžku sa postupne rokmi stala uznávaná vzdelávacia inštitúcia s takmer dvoma desiatkami zamestnancov, s viacerými tanečnými sálami v Prešove a pobočkami aj v Košiciach a Sabinove. Vypočujte si ako sa to všetko začalo a ďalšie zaujímavé postrehy z tanečného života od jej zakladateľky Ingrid Fabián. Príjemné počúvanie.

See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.

Podcast Na Trojici vo dvojici je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.