#63 | Vladimír Štec (renovácie Land Rover Defender)
47:55

#63 | Vladimír Štec (renovácie Land Rover Defender)

19.04.2022
Keď sa povie renovácia áut, asi nejednému z nás napadnú rôzne seriály kde sa, po nejakom čase a starostlivosti profesionálov, veľmi staré auto stáva výborným kúskom, za ktorý by sa nemusel hanbiť zrejme nikto. No vedeli ste, že takéhoto renovátora máme aj v Prešove? A že je veľmi dobrý a vyhľadávaný. Dnešný hosť podcastu vdychuje nový život autám Land Rover Defender. Vladimír Štec, dnes známy ako Landroverista.

See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.

Podcast Na Trojici vo dvojici je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.