#57 | Erika Godlová (prekladateľka rómskeho jazyka)
52:54

#57 | Erika Godlová (prekladateľka rómskeho jazyka)

08.03.2022
K Slovensku a obzvlášť východoslovenskému regiónu nepochybne patria Rómovia. Poznáme ich, stretávame sa s nimi a súvisí s nimi veľa kontroverzií, ktoré sú mnohokrát spojené len s tým, že im nie sme schopní dostatočne porozumieť. Veríme, že tento rozhovor pomôže tomu, aby ste tomu lepšie porozumeli. Erika Godlová, prekladateľka rómskeho jazyka.

See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.

Podcast Na Trojici vo dvojici je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.