Na Telo s Michalom Kovačičom

30.09.2018
Hosťami relácie Na telo s Michalom Kovačičom, ktorej témou bolo vyšetrovanie vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej boli dlhoročná prokurátorka Generálnej prokuratúry SR a v súčasnosti advokátka Eva Mišíková a právny zástupca rodiny zavraždeného Jána Kuciaka Daniel Lipšic.

Podcast Na telo s Michalom Kovačičom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK