Prečo mama potrebuje víno- Lucia Pereszlényiová, blogerka
34:14

Prečo mama potrebuje víno- Lucia Pereszlényiová, blogerka

09.02.2020

Rozhovor s autorkou sloganu Mama potrebuje víno, Luciou Pereszlenyiovou. Svoju frustráciu z materskej zhmotnila a dnes má vlastnú značku vína i poháre.  Rozprávali sme sme o vyčerpaných, izolovaných ženách na rodičovskej dovolenke, ktoré majú neskôr veľký problém zamestnať sa. Rodičovstvo je náročné a nikto vás naň nepripraví. Treba brať život s nadhľadom a nájsť si záľubu, ktorá nás bude tešiť. 

Podcast Na RODIČovskej dovolenke je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.