Zákaz vychádzania v Mníchove - Henrieta El Mehdaoui
19:36

Zákaz vychádzania v Mníchove - Henrieta El Mehdaoui

21.03.2020

Rozhovor so Slovenkou Henrietou El Mehdaoui, ktorá porozprávala o živote počas koronavírusovej pandémie v bavorskom Mníchove.  Čo znamená zákaz vychádzania, aký tovar im v obchodoch chýba aj o tom, že jej chýbajú príbuzní. 

Podcast Na RODIČovskej dovolenke je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.