Naši žiaci nemajú domáce úlohy- Zuzana Balcová, zriaďovateľka súkromnej ZŠ v Pezinku
37:07

Naši žiaci nemajú domáce úlohy- Zuzana Balcová, zriaďovateľka súkromnej ZŠ v Pezinku

12.02.2021

Predstavujeme vám školu, kde žiakov nestresuje zvonenie a po príchode domov si nemusia písať úlohy. V podcaste sa dozviete aj: Koľko učiteľov má škola? Čo znamená fínsky princíp výučby? Venujú sa učiteľky deťom aj individálne? Prečo sa učia aj v prírode?

🔴 INSTAGRAM https://www.instagram.com/narodicovskej_dovolenke/


Podcast Na RODIČovskej dovolenke je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.