#05 Dávanie nás robí šťastnejšími / Ingrid Bánska
01:02:04

#05 Dávanie nás robí šťastnejšími / Ingrid Bánska

16.12.2020

Na dávanie alebo dobročinnosť sa dá pozerať z mnohých aspektov. Z teologického, psychologického, spoločenského a iných. 

My sa chceme sa baviť o našich konkrétnych motívoch dávania a pocitoch z toho vyplývajúcich. Spomíname problémy, ktoré sa nám môžu s dobročinnosťou spájať, ale najmä chceme, aby sme boli pozitívne inšpirovaní a povzbudení k deleniu sa o to, čo máme s druhými.

 

Gabriel Kosmály ml. sa rozprával so Zuzanou Marfoldiovou a spolu spovedali Ingrid Bánsku z o.z. Dobré srdiečka (malá neziskovka pomáhajúca chudobným a núdznym). https://www.facebook.com/bufet.igin.9

 

 

ak máte otázku alebo pripomienku, napíšte nám na gabriel@jpk.sk

 

ak uznáte za vhodné, môžete nás podporiť tu:

https://www.jpk.sk/index.php/chcem-podporit

Do poznámky prosím napíšte “podcast”

Budeme vám veľmi vďační!

Podcast Na Každom Záleží je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.