#24 Afganistan v súvislostiach: Je to až také hrozné? Kto sú Talibovia? / František Šebej
33:47

#24 Afganistan v súvislostiach: Je to až také hrozné? Kto sú Talibovia? / František Šebej

18.08.2021

V poslednom čase v médiách často vidíme fotky z nedemokratických krajín s autoritárskymi režimami. No to, čo vidím teraz, je niečo mimoriadne. Militantná skupina preberie vedenie celej krajiny za niekoľko dní, až hodín a civilné obyvateĺstvo sa zúfalo, až histericky snaží z krajiny utiecť, niektorí sa doslova chytajú vzlietajúceho lietadla, aby potom spadli a zomreli - prečo táto histéria v Afganistane?

rozprávame sa s PhDr. František Šebej, CSc.

 

Vaše nápady,otázky a pripomienky nám môžete posielať na e-mail:  podcast@nakazdomzalezi.sk

 

Budeme vám veľmi vďační, ak nás podporíte môžete tak urobiť na https://www.jpk.sk/index.php/chcem-podporit

Podcast Na Každom Záleží je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.