Lucia Šenková (Lussi Makeupartist)
01:49:13

Lucia Šenková (Lussi Makeupartist)

11.11.2019

Dnešný diel Na Gauči s Nasklee je asi doteraz môj najobľúbenejší! S Lussi sme sa rozprávali takmer dve hodiny o všetkom od líčenia, kamarástiev so známymi osobnosťami, cez spodné prádlo a etickú kozmetiku, až po rozhovor o sebavedomí a psychike slovenských žien. 

V dnešnom rozhovore sme sa teda dosť nasmiali, ale zároveň sme načali hneď niekoľko vážnych tém, týkajúcich sa najmä žien. 

Je to takmer dvojhodinový rozhovor, pri ktorom si dúfam oddýchnete, zasmejete sa, ale aj vám niečo dá. 


Podcast NA GAUČI Podcasts je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.