Sharlota Frantinová | Koronavydanie
01:05:40

Sharlota Frantinová | Koronavydanie

23.08.2020

#nagauci #nasklee #podcast #sharlota

Po dlhej dobe je tu jeden diel podcastu natáčaný cez videocall. Myslím si však, že tejto časti so Sharlotou neuškodí ani to, že je v horšej kvalite, ako podcasty točené v štúdiu a pevne verím, že nám to prepáčite. Shar je úspešná rapperka, speváčka a influencerka a mňa osobne influencla práve v tom, ako sa pozerám na iné ženy, v tom, že som prestala súdiť podľa výzoru, pretože je to práve ona, kto mi v tomto ohľade dal moju prvú "facku".

KDE NÁS MÔŽETE NÁJSŤ? 

https://www.instagram.com/sharlotaofficial
https://www.instagram.com/petush.nasklee
https://www.youtube.com/nagaucisnasklee
https://www.youtube.com/nasklee

http://www.nasklee.com

BUDEM VÁM VEĽMI VĎAČNÁ, AK SA PRIDÁTE K ODOBERATEĽOM MÔJHO YOUTUBE KANÁLU ❤

Podcast NA GAUČI Podcasts je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.