Nika Vujisic | Bonusový diel (Poruchy príjmu potravy, sebavedomie, psychické problémy)
01:37:13

Nika Vujisic | Bonusový diel (Poruchy príjmu potravy, sebavedomie, psychické problémy)

16.08.2020

#nagauci #nasklee #podcast #nikavujisic

S Nikou sme mali v pláne natočiť jedno krátke video o PPP. Taký klasický girlstalk. Bavili sme sa však celé dve hodiny a keďže na mojom youtube kanáli by som s dvojhodinovým videom veľmi nepochodila, rozhodla som sa celý záznam zverejniť v podobe podcastu. 

KDE NÁS MÔŽETE NÁJSŤ? 

https://www.instagram.com/nikavujisic
https://www.instagram.com/petush.nasklee
https://www.youtube.com/nagaucisnasklee
https://www.youtube.com/nasklee

http://www.nasklee.com

BUDEM VÁM VEĽMI VĎAČNÁ, AK SA PRIDÁTE K ODOBERATEĽOM MÔJHO YOUTUBE KANÁLU ❤


Podcast NA GAUČI Podcasts je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.