Katarína Danová | Koronavydanie
01:25:00

Katarína Danová | Koronavydanie

19.04.2020

#nagauci #nasklee #podcast 

Katku som spoznala vďaka tomu, že sa rozhodla verejne prehovoriť o tom, že ju zneužíval starší muž. Bola jedným zo spúšťačov o tom, prečo som sa rozhodla povedať a aj ja o tom, čo sa mi stalo. Osobne sme sa spoznali na natáčaní televíznej relácie Supermama TV JOJ a neskôr sme zistili, že toho máme oveľa viac spoločného ako len to, čo sa nám stalo. Verím, že aj napriek zhoršenej kvalite zvuku vás tento diel podcastu bude baviť. 


KDE NÁS MÔŽETE NÁJSŤ? 

https://www.instagram.com/katkadanka/
https://www.instagram.com/petush.nasklee/

http://www.nasklee.com

Podcast NA GAUČI Podcasts je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.