Adam Jalč (Čajlos)
01:19:36

Adam Jalč (Čajlos)

30.12.2019

Ahojte! Dnes som si do podcastu pozvala Adama Jalča aka Čajlosa, s ktorým sa poznáme z Vidadu a pred natáčaním sme toho o sebe veľa nevedeli. Rozprávali sme sa o hudbe, ktorej sa Adam zatiaľ amatérsky venuje a ja som jeho spevom doslova očarená, ale aj o chorobe v rodine, detstve stráveným športom, plánoch do budúcna a dickpickoch. 

Podcast NA GAUČI Podcasts je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.