019. Na čaji o priateľstve podnikateliek Lucie Paškovej a Márie Sztarovics
55:53
Podcast: Na čaji

019. Na čaji o priateľstve podnikateliek Lucie Paškovej a Márie Sztarovics

12.11.2020

Aj dnešná epizóda je čímsi výnimočná. Po prvý raz sme na nahrávanie pozvali dve hostky naraz. Sú nimi úspešné podnikateľky a dlhoročné priateľky, Lucka Pašková a Mária Sztarovics.

Lucke vďačíme za zubné kefky Curaprox, ktoré k nám priniesla zo Švajčiarska. Získala cenu Trend Manažérka roka 2019 a dnes stojí za mnohými zaujímavými projektami.

Mária je zakladeľkou B2B marketingovej agentúry Wings4U, ktorá pôsobí vo viac ako 50 krajinách sveta a jej 10. výročie Mária oslávila titulkou vo Forbes.Dôvodov, prečo sme chceli hovoriť práve s nimi, je mnoho. 

Obe sú úspešné, majú rodiny a žijú v rôznych krajinách. Napriek tomu si dokázali svoje priateľstvo udržať už viac ako 20 rokov.Vypočujte si ich recept na zdravé priateľstvo, názory na začínanie biznisu s kamarátmi, a aj pár zábavných príbehov, na ktorých sa spolu s nami môžete pobaviť. 

Podcast Na čaji je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.