Je možné zbaliť každú ženu?Vzorce, metódy, prirodzenosť! Kontroverzná téma s koučom Thomasom Konečným
01:25:52

Je možné zbaliť každú ženu?Vzorce, metódy, prirodzenosť! Kontroverzná téma s koučom Thomasom Konečným

02.03.2021

Existuje manuál ako zbaliť akukoľvek ženu ktorá sa ti páči? Funguje chladné zvádzanie a tajné metódy alebo prirodzená príťažlivosť? Čo je to pickup a sociální dynamika? Na tieto kontroverzné témy sme sa pozreli bližšie a prebrali sme ich s koučom zoznamovania Thomasom Konečným. Povieme si čo je to Pick-up, čo je to sociálna dynamika, prezradíme pravdu o tom či existuje manuál na balenie žien, posvietime si na skupinu mužov ktorá by na rande ukecala snáď aj matku Terezu a detailne ti vykreslíme čo je to koučing zoznamovania a ako to presne funguje. Zabudni však na bullshit a plané sľuby. To u nás nikdy nenájdeš. Prinášame len realitu, niekedy aj krutú realitu, dobré rady a kopec zábavy. Nezabudni epizodu lajknúť a daj nám follow. Pomôžeš nám tým rásť.

Instagram:
https://www.instagram.com/muzske_reci_podcast/


Kontakty na kouča Tomáša Konečného:
FB: Thomas Konečný
E-mail: konecny.tomin@seznam.cz

Podcast Mužské Reči je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Filozofia
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.