Ako sa prihovoriť žene? Návod ako osloviť ženu s koučom Tomášom Konečným
01:21:39

Ako sa prihovoriť žene? Návod ako osloviť ženu s koučom Tomášom Konečným

17.11.2020

Ideš po ulici a zrazu vidíš atraktívnu ženu. Čo urobíš? Dokážeš sa jej prihovoriť? Alebo len fantazíruješ o tom aké by to bolo, ak by si mal takú ženu? Ak si si odpovedal že sa jej prihovoriť nedokážeš, tak nevešaj hlavu, pretože úplne rovnako si odpovie asi tak 99% mužov. Žijeme v dobe kedy málo mužov dokáže prísť za bieleho dňa za ženou a dať sa s ňou do reči. Vieš čo to znamená? Že ak to dokážeš ty, tak budeš mať naozaj veľmi malú konkurenciu. Znie to dobre? Tak nečakaj a vypočuj si túto epizódu podcastu Mužské Reči! Zistíš že mať strach je prirodzené a my ti nebudeme tvrdiť že to je ľahké a dokáže to každý. Prezradíme ti akou vetou sa prihovoriť, ako pokračovať v konverzácií a tiež kedy si pýtať telefónne číslo a kedy je vhodné ju na rozlúčku objať. Do tejto epizódy sme si navyše pozvali hosťa Tomáša Konečného ktorý má s oslovovaním žien a sociálnou dynamikou už skoro 10 ročné skúsenosti.

Ak sa ti epizóda bude páčiť, budeme veľmi radi ak nás budeš zdielať všade kde sa dá. Máme instagram: muzske_reci_podcast a túto epizódu si môžeš vychutnať nielen na Youtube, ale aj na Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Overcast, Breaker atď...


Kontakty na kouča Tomáša Konečného: 

FB: Thomas Konečný 

E-mail: konecny.tomin@seznam.cz

Podcast Mužské Reči je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Filozofia
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.