Obezita - o myslení tučných a štíhlych. Fatshaming a o tom ako sa k tomu postaviť.
01:02:48

Obezita - o myslení tučných a štíhlych. Fatshaming a o tom ako sa k tomu postaviť.

06.07.2021

Fatshaming a bodyshaming pod drobnohľadom! Dôležité hnutie, alebo demagógia ktorá maže med okolo huby ľuďom ktorí potrebujú pomoc?
To si povieme v tejto novej, natrieskanej epizóde vášho milovaného podcastu Mužské Reči. Pravda, nič viac než pravda, aj keď občas trošku boľavá.
Obezita, fatshaming hnutie, bodyshaming u mužov, genetika, stravovanie, nedostatočná hygiena, amputácia končatín a skoré umrtie. Všetky tieto témy sme natlačili do tvojích slúchadiel / reproduktorov a na tebe je už len to aby si si to vypočul/a. Tvoja druhá úloha je kliknúť na follow, subscribe a like. Napíš nám!! Môžeš vyhrať skvelé ceny a ak si žena tak aj rande s Igorom.
Písať nám priamo môžeš na instagrame...

Instagram Mužské Reči: https://www.instagram.com/muzske_reci_podcast/

Epizódu nájdeš na: Youtube, Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Anchor, Breaker, Overcast, Pocket Cast

Pomôž nám zdielaním epizódy, daj follow a keby si mal/a akékoľvek otázky tak nám napíš do DM na instagrame.

Podcast Mužské Reči je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Filozofia
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.