Koľko stojí milenka - Je Sugar Dating dobrý nápad?
01:04:20

Koľko stojí milenka - Je Sugar Dating dobrý nápad?

22.09.2020

Nájsť si vášnivý milenecký vzťah nie je jednoduché. Sexy milenka, alebo štedrý milenec je na dosah ruky, stačí len otvoriť oči a rozšíriť si svoje obzory. V dobre internetu je všetko možné, stačí len vedieť ako na to. V podscaste Mužské Reči sme si na paškál zobrali "sugar dating". Chceš vedieť čo to je a či by bol takýto spôsob randenia pre teba to pravé? Ak si muž  bude ťa to niečo stáť a ak si žena môžeš veľa získať. Taktiež sa dozvieš pravdu o mieleneckom vzťahu v manželstve a povieme si či ako žena môžeš mať svojho milionára. Pohodlne sa usaď a vypočuj si zábavný sociologicko-filozofický podcast Mužské Reči s Igorom a Tomášom Ak sa vám epizoda páčila nezabudnite nás sledovať a zdielať. Veľmi nám tým pomôžete rásť.

Podcast Mužské Reči je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Filozofia
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.