Pačím sa mu ? Páčim sa jej ? Ohodnoť správne samého seba!
01:19:18

Pačím sa mu ? Páčim sa jej ? Ohodnoť správne samého seba!

04.11.2020

Vieš aký je najpodstatnejší a najdôležitejší spôsob ako si zaistiť úspech u opačného pohlavia? Je to schopnosť správne ohodnotiť samého seba. Po vypočutí tejto časti podcastu Mužské Reči sa ti už nikdy nestane že budeš svoju pozornosť zameriavať na ženy u ktorých nemáš šancu a ženy naopak konečne prestanú strácať čas a svoju mladosť snívaním o princovi, ktorý možno nikdy nepríde. Prezradíme ti aké hodnoty sú vo svete randenia naozaj dôležité a že u mužov záleží na úplne iných veciach ako u žien.  Si pripravený/á zistiť kde stojíš na stupnici od 1-10? Chceš vedieť či si iba priemerná 5ka, bezpečná 7ka, alebo dokonalá 10? To všetko a omnoho viac v podcaste Mužské Reči s Igorom a Tomášom.

Sleduj nás aj na Instagrame:
https://www.instagram.com/muzske_reci_podcast/

Pomôž nášmu podcastu rásť a povedz o nás svojím kamarátom, známym a kolegom.
Ďakujeme za vašu podporu.

Podcast Mužské Reči je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Filozofia
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.