Ako zbaliť ženu? Ako sme sa učili oslovovať ženy - dokáže to skoro každý
01:27:55

Ako zbaliť ženu? Ako sme sa učili oslovovať ženy - dokáže to skoro každý

04.12.2020

Ako sa prihovoriť žene? Ako od nej dostať číslo? Ako ju dostať na rande? Voľné pokračovenie epizódy v ktorej sa s koučom zvádzania Tomášom Konečným rozprávame na túto vami veľmi žiadanú tému. Tentokrát budeme viac osobný a povieme si príbehy z naších životov. Čo nás viedlo k tomu odhodlať sa k tomu aby sme sa naučili osloviť ženu na ulici? Ako sme prekonali strach z prihovorenia sa cudzej žene v nákupnom centre?
Naučili sme sa vďaka pick-upu niečo "VIAC"?
To všetko a tradične omnoho viac v podcaste Mužské Reči s Igorom a Tomášom.
Ak sa ti epizóda bude páčiť, budeme veľmi radi ak nás budeš zdielať všade kde sa dá. Máme instagram: muzske_reci_podcast kde s nami môžeš komunikovať a túto epizódu si môžeš vychutnať nielen na Youtube, ale aj na Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Overcast, Breaker atď...

Kontakty na kouča Tomáša Konečného:

FB: Thomas Konečný

E-mail: konecny.tomin@seznam.cz

Podcast Mužské Reči je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Filozofia
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.