Použili ste niekedy Badoo, alebo Tinder ? Boli ste sklamaný ? Online zoznamka je podvod
54:16

Použili ste niekedy Badoo, alebo Tinder ? Boli ste sklamaný ? Online zoznamka je podvod

14.08.2020

Vypočuj si dôvody tvojho sklamania z online zoznamiek. Preberieme si do hĺbky prečo ťa Badoo a Tinder klame a dozvieš sa ako to zmeniť raz a navždy. Nečakajte že vám budeme mazať med okolo úst a tvrdiť vám že na zoznamke hlavne budte sami sebou a úspech sa dostaví a už vôbec vám nebudeme tvrdiť že ten pravý tam na vás kdesi čaká. My vám odhalíme temnú a zvrátenú stránku zoznamovania sa cez internet, ktoré je plné klamstiev, povrchnosti a vyretušovaných selfíčiek odfotených zhora. V priebehu celého dielu sa tiež dozviete množstvo užitočných rád súvisiacich so zoznamovaním sa cez internet a prezradíme vám pravdu o tom prečo ste si doteraz neboli schopní nájsť vážny vzťah ONLINE.

Budeme nadšený ak nám klikneš odber, bude skvelé ak nám dáš like a uplne sa zložíme od radosti ak nám napíšeš či ti dnešná epizóda v niečom pomohla.

Podcast Mužské Reči je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Filozofia
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.