Nájsť ženu snov má svoju cenu! Správny partner na celý život nieje zadarmo.
01:19:02

Nájsť ženu snov má svoju cenu! Správny partner na celý život nieje zadarmo.

20.10.2020

Aké hodnoty musí mať muž, na to aby mohol randiť s krásnymi ženami? Prečo sú ženy tie ktoré ovládajú trhovú hodnotu sexu. Preberieme si ako by by to vyzeralo ak by sme sa na vzťahy pozerali ako na obchod a vysvetlíme si či je niečo pravdivé na tvrdení že muž, ktorý mal veľa partneriek je borec a žena ktorá mala veľa partnerov je ľahká. Prezradíme aj tému ďalšej epizódy v ktorej predstavíme nástroj ktorý vám pomôže ľahšie si nájsť partnera. Užite si epizódu nabitú tými najšťavnatejšími informáciami!  To všetko a veľa iného v podcaste Mužské Reči s Igorom a Tomášom.

Klinúť follow nieje hriech a zdielať nás to je dobrý skutok. Tak sa do toho pusť a už ti neutečie žiadna novinka z produkcie Mužských Rečí.

Podcast Mužské Reči je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Filozofia
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.