#03 Pet Peeves alebo naštvime sa spolu
53:51
Podcast: Mudrovačka

#03 Pet Peeves alebo naštvime sa spolu

07.12.2020
Uf.. dnes si rozoberáme veci, pri ktorých nám vrie krv v žilách. Od basic škrípania polystyrénu, alebo vidličiek po tanieri, k hlbokým gramatickým nezhodám, ktoré nám naštrbili kamarátstvo! Alebo nie? Uvidíme... možno je táto epizóda posledná, kto vie? Tak si ju určite nenechajte újsť a nalaďte si Mudrovačku na krásny ( a búrlivý) začiatok týždňa.

Podcast Mudrovačka je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.