#01 Detské lásky
47:16
Podcast: Mudrovačka

#01 Detské lásky

23.11.2020
Tak a je to tu! 1.epizóda Mudrovačky je na svete a ideme na to pekne zhurta...Detské lásky. Pustite si nás a spoločne si môžme zaspomínať na krásne časy platonických zamilovaní,nevydarených "randíčiek" ale aj na tragédov,ktorí nám v živote skrížili cestu. Alebo sme niekedy ten spomínaný tragéd boli aj my sami? Určite! A vy isto tiež. Každopádne nie je sa za čo hanbiť,tak neváhajte,sluchátka do uší alebo podcast na reprák a poďme spolu mudrovať bez hanby a s humorom lebo tak to u nás chodí!

Podcast Mudrovačka je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.