#02 Vzdelávanie a my
54:02
Podcast: Mudrovačka

#02 Vzdelávanie a my

30.11.2020

Číslo 2 je na scéne priatelia! Dnes preberáme veľmi aktuálnu tému v živote (pravdepodobne) každého z nás aj vás - VZDELÁVANIE.

Či už školské, alebo mimoškolské, alebo hocijaké iné, bezpochyby sa budete vedieť vcítiť do našich životných príbehov, o ktoré sa podelíme, a možno vám budeme vedieť aj malinko poradiť ... ako vždy predsa.

Tak si nás pekne pustite a užite si štart týždňa s novou MUDROVAČKOU!

Príjemné počúvanie, pac a pusu ..lol

Podcast Mudrovačka je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.