#06 Nostalgia útočí alebo to najlepšie z dielní Disney Channel filmov
50:59
Podcast: Mudrovačka

#06 Nostalgia útočí alebo to najlepšie z dielní Disney Channel filmov

04.01.2021

Ahojte kamoši! Sme späť po týždňovej pauze, ktorú ste hádam v pohode prežili. Dnes si zaspomíname na najväčšie klasiky z Disney Channel! Všetky filmy, či už staré alebo aj novšie majú v dnešnej epizóde svoje miesto! Dajte nám vedieť, aký je váš TOP rebríček. Príjemné mudrovanie a pekný začiatok týždňa!

Podcast Mudrovačka je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.