#6 Rasťo Baránek - downhill vo svete je úplne iný šport, v učení ľudí som sa našiel
59:10

#6 Rasťo Baránek - downhill vo svete je úplne iný šport, v učení ľudí som sa našiel

15.11.2020

Sen Rasťa Baránka je vyhrať Majstrovstvá Slovenska v zjazde, titul, ktorý mu aj ten rok unikol len o vlások. Okrem toho jazdí svetový pohár v downhille a v budúcnosti chce pomáhať bajkerom napredovať, aby raz malo Slovensko majstra sveta!  

Podcast MTB Podcast_by Mountain Lovers je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: jurrasic
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.